Apartament nad jeziorem Firlej.

Zapraszamy na wypoczynek w apartamencie typu rodzinnego nad samym jeziorem Firlej. Apartament został oddany do użytku naszym Gościom w maju 2017 roku. Łączy w sobie nowoczesność ze stylem śródziemnomorskim. Układ pomieszczeń przewiduje możliwość zakwaterowania do 8 osób.

 Apartament znajduje się na działce graniczącej z piaszczystą plażą jeziora Firlej. Nasi Goście mają do dyspozycji dwie oddzielne sypialnie. W pierwszej sypialni jest łóżko małżeńskie, w drugiej dwie dwuosobowe rozkładane sofy. Dodatkowo w pomieszczeniu wypoczynkowym umieściliśmy rozkładaną sofę, która może służyć za miejsce noclegowe dla dwóch osób.

Apartament posiada w pełni wyposażoną kuchnię z jadalnią oraz przestronną łazienkę. Kolejnym atutem jest prywatny, ogrodzony taras o powierzchni ok. 30m2 z zestawem mebli ogrodowych, grillem oraz zabawkami dla najmłodszych Gości.

Rodziny z małymi dziećmi oraz osoby o ograniczonej zdolności poruszania się docenią bezprogowy system wejść, duży prysznic z brodzikiem w podłodze oraz drzwiom o szerokości min. 90 cm.

W obiekcie Internet Wi-Fi i telewizja satelitarna nc+ w cenie pobytu.
Każdy odwiedzający ma zapewnione miejsce parkingowe na naszym parkingu.